עיבוי שפתיים באמצעות חומרי מילוי לשפתיים

עיצוב שפתיים מהווה חלק מטיפולי ההצערה לפנים, ומאפשר באמצעות טיפול פשוט להקנות לפנים מראה צעיר יותר. השפתיים הן חלק בלתי נפרד מהפנים והן אמורות להיות סימטריות ופרופורציונליות ביחס למראה הפנים. אם יש לכן שפתיים דקיקות, או קמטוטים באזור הפה, ואתם חושקות במראה חדש – עיצוב שפתיים הוא הפתרון המושלם בשבילכן.

כמו הרבה דברים, גם מראה השפתיים הוא עניין של אופנה. בעבר שפתיים דקות דווקא היו אידאל היופי, אחר כך הדרישה הייתה לשפתיים עבות מאוד, ואילו כיום הגישה קצת שונה. השפתיים המבוקשות יותר כיום הן שפתיים בשרניות בעלות פרופורציות נכונות, מה שנותן מראה טבעי וחושני ללא הגזמה.
עיצוב שפתיים הוא בסך הל הליך רפואי נפוץ ומקובל בעולם האסתטיקה, והוא נעשה באמצעות תהליך פשוט יחסית, המאפשר לשפר את מראה השפתיים באופן ניכר ואף את מראה הפנים. מדובר בטיפול קצר ופשוט, ללא כאבים בשל שימוש בחומרים חדשים המשלבים חומר אלחוש.

למי מתאים הטיפול?

טיפול עיצוב או עיבוי שפתיים מהווה פתרון אידאלי עבור נשים בעלות שפה עליונה או תחתונה דקה, לנשים שרוצות לעצב מחדש את השפתיים שלהן, וכן לנשים שסובלות מקמטוטים באזור השפה העליונה. כמו כן הטיפול מושלם עבור מי שסובלת מא-סימטריה בשפתיים, משפתיים דקות, ארוכות או קטנות בצורה חריגה, משפתיים יבשות וחסרות צבע או ממי שנזקי העישון השפיעו לרעה גם על השפה העליונה שלה.
שפתיים הן אחד האיברים החשובים והמשמעותיים בפנים. באמצעותן ניתן לשדר מצבי רוח שונים ואף משיכה. בדרך כלל תרבות המערבית, שפתיים בשרניות נחשבות צעירות ויפות יותר. אם לא התברכת בשפתיים בורקות ובשרניות, או ששפתייך אינן פרופורציונאליות ביחס לפנים, יש לך פתרון קל ופשוט. על ידי הליך עיבוי שפתיים פשוט וקצר ניתן לשוות לשפתיים מראה מלא ואסתטי, שיהלום את פנייך באופן מושלם.

איך זה עובד?

הטיפול מתבצע על ידי חומרי מילוי טבעיים ובטוחים, שמסייעים בטיפוח העור בלחות ומעצימים את  יופיו. החומרים בדרך כלל אינם יוצרים גושים מיותרים ונותרים קבועים במקומם. בסוף הטיפול מתקבלות שפתיים בריאות ויפות יותר בעלות מראה טבעי הנשמר לאורך שנים רבות. חומרי המילוי גם מוסיפים הרבה יופי וזוהר, תורמים במאבק נגד קמטי עישון מסביב לשפתיים וגורמים לעור מראה בריא וצעיר יותר.

מראה צעיר בדקות ספורות

לאורך השנים, השפתיים של כולנו מאבדות מהאלסטיות הטבעית שהייתה שמורה להן. היחלשות השרירים גורמת לנפילה של העור, וגם החשיפה לשמש מזרזת מאוד את התהליך. עם חלוף השנים אנחנו מגלים שהשפה העליונה מתכווצת פנימה, הקמטוטים מתרבים וזוויות הפה נפולות יותר. טיפול מתאים ומקצועי על ידי רופאה מומחה לרפואה אסתטית נותן לשפתיים מראה צעיר ובריא, ומטשטש במידית את הקמטוטים מעל השפה העליונה.

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית

קליניקה של ד"ר ג'ורג'ינה אייזנברג