רפואה אסתטית

אנטי אייג'ינג

(IPL/RF)

תהליך הזדקנות העור הוא תהליך טבעי ומורכב.
תהליך זה מתחיל עמוק בתוך התאים שלנו ותוצאותיו מתבטאים החוצה בסימנים שונים, כגון :היפרפיגמנטציות (כתמי שמש, נמשים, כתמי גיל וכו), נימים, קימטוטים עדינים ועור רפוי וללא חיים.
פירוש המונח אנטי אייג'ינג הוא עיכוב תהליך הזדקנות.
ניתן באמצעות מגוון טיפולים לתת מענה לפגמי עור שונים,אלו מאפשרים להחזיר לעור הפנים, צוואר, מחשוף (דקולטה) וידיים את המראה הנקי והבריא. טכנולוגיית IPL (טיפול באור) ו RF (גלי רדיו) הם מהטיפולים הנפוצים, יעילים והבטוחים, ביחד או לחוד, על מנת לטפל בתופעות אלו ואף לשמור על הקיים. טיפול אנטי אייג'ינג במעותו. דרך מנגנונים שונים, מרפאים את העור בשכבות העמוקות שלו, בדיוק במקום בו מצוי מקור הבעיה, העור מעודד יצור קולגן חדש וחזק יותר וכך נשמור על עור צעיר יותר לאורך הזמן.
טיפול באור (IPL) הוא אחד מהטיפולים היעילים והבטוחים ביותר לטיפוח העור, אשר מאפשר לנו להעניק לעור את המראה האחיד, החלק והנקי.תוצאות הטיפול ניכרות כבר אחרי הטיפול הראשון.
הצערת העור על ידי טיפול באור כולל טיפול בהיפרפיגמנטציות ממקורות שונים, ובתופעות אחרות כגון Rosacea , נימים, קמטוטים עדינים, צלקות אקנה.
גלי רדיו (RF) הוא טיפול המיועד למתיחה והרמה של עור רפוי, מקומט וירוד אשר נותן אפקט של מתיחת פנים ללא צורך בניתוח.
לאחר יעוץ ואיבחון מדויק הנעשה במרפאתינו על ידי ד"ר איזנברג, נתאים את פרוטוקול הטיפולי לכל מטופל. שיטות טיפוליות אשר נלמדו והובאו מקליניקות הטובות ביותר בעולם. הטיפולים נעשים במיכשור המתקדם ביותר, בעל אישורי FDA וCE

שאלות נפוצות בנושא טיפולי אנטי אייג'ינג

האם מדובר בטיפולים כואבים?
טיפולים אלו אינם נחשבים לכואבים, תתכן אי נוחות קלה תוך כדי טיפול.ניתן לחזור מיד לפעילות רגילה לאחר הטיפול, ללא צורך בהחלמה, מלבד מעט אדמומיות או נפיחות קלה באיזור הטיפול אשר חולפות בהמשך.

מי אינו יכול לעשות את הטיפול?
נשים הרות ומניקות, נשאי קוצב לב, מחלות אאוטואינמוניות (זהבת, טרשת נפוצה וכו), נשאי שתלי סיליקון באיזור הטיפול, שתלים מרובים באיזור הפה, דלקות עור באיזור הטיפול, מישסובל ממחלה אונקולוגית, נושאי הרפס יצטרכו טיפול מונע לפני הטיפול. לא ניתן לבצע טיפול בIPL למטופל הצורך תרופות פוטוסנסיטיביות (כגון רואקוטן, RETAVIT וכו)

איך פועלת טכנולוגית IPL?
IPL- Intensive Pulse Light היא טכנולוגיה המבוססת על הבזקי אור שנשלח אל האיזור המטופל. האור הופך לאנרגיית חום ונקלט על ידי המלנין (חומר האחראי לצבע כתמי העור או שיערות) ולתאי דם אדומים אשר נמצאים בורידים הקטנטנים. טיפול זה בשימוש כבר 20 שנה, אך המיכשור התקדם והשתפר עם השנים והפך את הטיפול ליעיל, מהיר, נוח ובטוח יותר.

איך פועלת טכנולוגיית הRF (גלי רדיו)?

RADIOFREQUENCY או גלי רדיו היא טכנולוגית המבוססת על פולסים של חום שנשלחים על העור ומטרתם היא לחמם ולפרק את הקולגן (אשר משמש כרשת תמיכה של העור) הישן ופחות יעיל ולעודד יצור קולגן חדש וחזק יותר על ידי העור. החילוף הזה מתבטא בעור מתוח וחלק יותר. טיפול זה משמש כטיפול אנטי אייג'ינג בפני עצמו או כחלק מתוכנית טיפולית רחבה יותר בשילוב עם טכנולוגיות אחרות כגון IPL' לייזר וכו.
איזה איזורים אפשר לטפל בטיפולים האלו?
ניתן לשפר את מראה הפנים, צוואר ומחשוף (דקולטה). כמו כן טיפול בכתמי גיל בידיים.

כמה זמן נמשך הטיפול?
טיפול ניתן בסידרה אשר כוללת בין 4-6 טיפולים בהתאם לצורך. עם מרווח של כ-3 שבועות בין כל טיפול.
משך זמן הטיפול משתנה ותלוי בפרוטוקול ובאיזור אשר רוצים לטפל, והוא נמשך בין 25-40 דקות.

ביחד כיף להזדקן
תהליך הזדקנות העור הוא תהליך טבעי ומורכב, שכולנו נאלץ לעבור בשלב מסוים. תהליך זה מתחיל עמוק בתוך התאים שלנו ותוצאותיו מתבטאים בסימנים שונים שניתן לראות על העור, כמו היפר-פיגמנטציות (כתמי שמש, נמשים, כתמי גיל וכו), נימים, קמטוטים עדינים ועור רפוי וחסר חיים.
פירוש המונח אנטי אייג'ינג הוא עיכוב תהליך הזדקנות. למרבה המזל, כיום כבר לא חייבים להיכנע לסימני הגיל וניתן באמצעות מגוון טיפולים לתת מענה לפגמי עור שונים. טיפולי הרפואה האסתטית המתקדמת מאפשרים להחזיר לעור הפנים, צוואר, מחשוף וידיים את המראה הנקי והבריא.

אנטי אייג'ינג באמת עובד?
אם חשבת שאפשר למנוע לחלוטין את תהליך ההזדקנות, כפי שמבטיחים בפרסומים רבים, צר לי להרוס את הפנטזיה. מרגע שאנחנו נולדים אנחנו מזדקנים, ושום קרם פנים איכותי או טיפולי יוגה לפנים לא יוכלו לשנות את זה. התאים אמנם מתחדשים כל הזמן, אבל במקביל עוברים תהליך הזדקנות. החל מגיל 30 זה גם עשוי להיראות לעין באמצעות קמטוטים וכתמי עור.
את תהליך ההזדקנות אפשר לעכב בלי לדעת אפילו, עם הרגלים טובים – פעילות גופנית סדירה שתורמת לחילוף חומרים, הגנה מפני השמש, הימנעות מעישון, שתייה מרובה של מים, תזונה נכונה ושינה טובה. אבל גם כאן, לא תוכלו לגמרי למנוע את תהליך ההזדקנות. עם כל הכבוד לתזונה נכונה, היא לא יכולה לקחת על עצמה את כל העבודה. העור שלך מקבל מעט מאוד מהוויטמינים, והוא צריך עזרה חיצונית נוספת. כאן נכנסים לתמונה מוצרי הטיפוח וטיפולי האנטי אייג'ינג.

איפה מתחילים?
קרמים יכולים לעשות את העבודה בתנאי שמתחילים איתם מוקדם (סביבות גיל 20), כשמצב העור הוא טוב, וכל עוד נשמרים היטב מהשמש לאורך כל השנים. אבל קרמים בטח לא יעלימו קמטוטים למי שלא הגנה על העור מגיל צעיר ושסימני ההזדקנות שלה כבר החלו לבצבץ. כל מה שנותר לעשות הוא להשתמש בטיפולים רפואיים. בין אם זה מילוי קמטים בהזרקה, פילינג עמוק, טיפולי הבהרת כתמים, טיפולים להצערת העור ועוד.
טיפול חדש בתחום הוא מזותרפיה. מדובר בטיפול שבו מזריקים רכיבים נוגדי חמצון לשכבה האמצעית של העור, ונותנים לו הפצצה של ויטמינים ולחות. הרכיבים שמוזרקים לא נספגים דרך הדם ונותרים בגוף לתקופה ארוכה של שנה, שאחריה החומר מתפרק. התוצאה הוא עור מוצק וקורן. מדובר בסדרה של ארבעה חמישה טיפולים, והיא מומלצת גם לצעירות החל מגיל 25.
אישה שלא עושה דבר שום דבר לטיפוח עורה, יכולה לראות את נזקי הגיל כבר בגיל צעיר. אבל מי שתתייעץ עם רופאה מוסמכת, שתשתמש בקרמים הנכונים לה, בשילוב טיפולים מתאימים, יכולה לעכב את התקמטות העור ולשמור אותו לח, נקי ורענן. אם תשכילי לשתף טיפולי אנטי אייג'ינג במערך שלם של מלחמה בקמטים – הם בהחלט ישמחו לסייע. בהצלחה!

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית