רפואה אסתטית

שפתיים

(בוטוקס/דיספורט)

קמטי פנים הם חלק של תהליך ההזדקנות הטבעית.מספר גורמים משפיעים על עת הופעתם, מיקומם וחומרתם (לחץ פה להמשך מידע) קמטי הבעה הם אחד מהסימנים הראשונים שצופיים להופיע. קמטים מהסוג הזה נגרמים על ידי פעילות (כיווץ) חוזרת של שרירי הפנים.טיפול ברעלן מסוג בוטולינום או בוטוקס/דיספורט בשמם המסחרים הנמכרים בארץ, הוא הטיפול הנפוץ ביותר ברפואה הסתטית ברחבי העולם ונחשב

נוח, פשוט ובטוח. הוא מומלץ במיוחד לטיפול בקמטים אשר מופיעים בחלק העליון של הפנים כגון מצח (forehead), בין הגבות (glabella), סביב העיניים (crow feet) על פני גשר האף (bunny lines). קיימות אינדיקציות נוספות בחלק התתון של הפנים כמו כן באיזור הצוואר.

טיפול בבוטוקס/דיספורט מאפשר משיפור חלקי עד היעלמות קמטי הבעה וכך מאפשר מראה רענן, רגוע וחלק תוך כדי שימור איכות העור. כאשר הזרקת בוטוס/דיספורט מתבצעת על ידי רופא מוסמח המסתכל על כל מטופל באופן מוקפד ומתייחס לממצאים האישיים שלו, בחיפוש הרמוניית הפנים, תוצאות הטיפול הן מחמיאות בצורה יוצא דופן: מראה טבעי, רענן ורגוע תוך כדי שמירה על הבעת הפנים.

איך בוטוקס/דיספורט עובד?

שאלות נפוצות

  • איך להתלבש לפני הטיפולים ?

    ככל שאנחנו מתבגרים, הפנים מאבדות מנפחן באופן הגורם לצניחה של העור וליצירת קמטים. מילוי הקמטים באמצעות חומצה היאלורונית – חומר טבעי שמייצר גופנו, מחזיר לפנים את הנפח, מותח את העור ומעניק לו רעננות מחודשת.חומר מילוי נוסף בו עושים שימוש במרפאת ד"ר ספיבק הוא סיליקון טהור, שמעניק תוצאות לאורך 8-12 שנים.

  • מה לאכול לפני כל טיפטל ?

    משמשת בעיקר לטיפול בקמטי הבעה, בשליש העליון של הפנים (אזור המצח והעיניים). קמטים אלו נוצרים בעקבות כיווץ שרירי ההבעה, והטיפול מחליש זמנית את שרירים אלו באופן המאפשר להם להימתח.על מנת לקבל אפקט מתמשך, מומלץ לבצע הזרקות בוטוקס או דיספורט פעמיים-שלוש בשנה. איך להתלבש לפני הטיפולים ? – ככל שאנחנו מתבגרים, הפנים מאבדות מנפחן באופן הגורם לצניחה של העור וליצירת קמטים. מילוי הקמטים באמצעות חומצה היאלורונית – חומר טבעי שמייצר גופנו, מחזיר לפנים את הנפח, מותח את העור ומעניק לו רעננות מחודשת.חומר מילוי נוסף בו עושים שימוש במרפאת ד"ר ספיבק הוא סיליקון טהור, שמעניק תוצאות לאורך 8-12 שנים.

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית