רפואה אסתטית

סקין בוסטר

(SKINBOOSTER)

חומצה היאלורינית נמצאת בריכוז גבוה מאוד על פני ההעור, משמשת כרשת תמיכה וסופגת מים לשמירת על עור בריא, לח ורך. עם הזמן, כמותה ואיכותה של החומצה היאלורונית הולכת ופוחתת (תהליך זה מואץ על ידי גורמים נוספים כגון :נזקי שמש, עישון וכדומה) וזה מתבטא בעור פחות מתוח, מקומט, מדולל וללא זוהר.
ברפואה האסתטית משמשת החומצה ההיאלורונית למילוי קמטים, פיסול פנים, עיצוב שפתיים וכדומה. בשנים האחרונות נוסף קונספט טיפולי חדש, בו מחדירים לשכבות העמוקות של העור חומצה היאלורונית וזו מחזירה לעור את המראה הבריא והזוהר.
Skinbooster הוא טיפול חדשני להצערת עור הפנים, צוואר, מחשוף (דקולטאג') וגב כף יד. על ידי שימוש בתכונות החומצה היאלורונית לספוג נוזלים בשכבות העמוקות של העור לאורך תקופה ארוכה יותר כדי לשמור עליו בריא, צעיר, רענן וקורן. זהו טיפול רבגוניי. כל אחד יכול להינות מיתרונותיו. הוא טיפול מצוין לשמירת על עור בריא לנשים צעירות. הוא משפר את מרקמו אצל נשים עם סימני הזדקנות ראשונים (כשעדיין הקמטים הם לא התלונה העיקרית אלא עור שמתחיל לאבד את המראה הנעים) והוא מחזיר לעור שנפגם מסיבות שונות מרקם בריא יותר.
שילוב של טיפול זה עם טיפולים נוספים כגון העלמת קמטי הבעה או פיסול פנים, החזרת נפח משפר ומגביר את תוצאותיהם.
גם יכול לעניין אתכם לפרטים נוספים על טיפול אנטי אייג'ינג

איך סקין בוסטר עובד?

שאלות נפוצות

 • מה היא חומצה היאלורונית?

  חומצה היאלורונית היא חומר הנמצא באופן טבעי ברקמות שונות של הגוף, הוא בעל תפקידים שונים ותכונות רבות.
  חומצה היאלורינית נמצאת בריכוז גבוה מאוד על פני העור ומשמשת כרשת תמיכה וסופגת מים לשמירת על עור בריא לח ורך. עם הזמן,כמותה ואיכותה של החומצה היאלורונית הולכת ופוחתת (תהליך זה מואץ על ידי גורמים נוספים כגון: נזקי שמש, עישון וכדומה) וזה מתבטא בעור פחות מתוח, מקומט, מדולל וללא זוהר.
  לחומצה היאלורונית ישנן אינדיקציות טיפוליות שונות: בהזרקה מתחת לעור ניתן לבצע פיסול ועיצוב פנים, שמירה והחזרת נפח ללחיים, מילוי קמטים, טיפול סביב העיניים וכו)
  אינדיקציה נוספת היא הזרקה של חומצה היאלורונית בשכבות העמוקות של העור לצורך שיפור איכות העור המתבטא בעור במראה צעיר, קורן ולח יותר
  ניתן להשיג חומצה היאלורונית בצמיגויות וסמיכויות שונות למתן מענה לכל אחת מהאינדיקציות הללו.

 • כמה זמן נמשכות תוצאות הסקינבוסטר?

  הפרוטוקול הטיפולי הוא סידרה של 2-3 הזרקות של SKINBOOSTER במרחק של כ2-4 שבועות כל אחת. נצפה שיפור במרקם העור כבר מספר ימים מהטיפול הראשון, אך עם הזמן והשלמת הסידרה התוצאות מגיעות לשיאן.
  תוצאות אלו נשמרות כ6-10 חודשים וטיפול נוסף לאחר 6 חודשים מאריך אותן לשנה

 • למי מומלץ טיפול בSKINBOOSTER?

  טיפול הSKINBOOSTER הוא טיפול יעיל ובטוח כטיפול בודד להצערת העור או חלק מתוכנית רחבה יותר.
  הוא נהדר לנשים צעירות אשר רוצות להוסיף לחות וזוהר לעור הפנים. הוא מומלץ לנשים עם סימנים ראשונים של הזדקנות כדי להחזיר לעור הפנים, צוואר ומחשוף את המירקם הצעיר ובריא. אצל נשים עם עור מבוגר יותר טיפול זה מאפשר לטפל באופן אינטנסיבי יותר בהחדרת לחות לעור ושיקום הפגמים אשר הופיעו עם הזמן.

 • מה הוא משך הטיפול במרפאה?

  משך הטיפול משתנה בין מטופל למטופל, לרוב נע בין 20-40 דקות.
  טיפול זה מתבצע לאחר מריחת משחה מאלחשת
  מלבד הנחייות בודדות (כגון להימנע מפעילות גופנית מספר שעות לאחר הטיפול) ולהמנע מחשיפה לקרני שמש, אין מניעה לחזור לפעילות הרגילה לאחר טיפול.

 • מהן תופעות הלוואי ומה התוויות נגד?

  מתופעות הלוואי אשר יכולות להופיע מיד לאחר ההזרקה הן שטפי דם, אודם או נפיחות באיזור ההזרקה, כאב באיזור המוזרק, בהמשך זיהום עורית, ראקטיבציה של הרפס לביאליס, גרנולומות, לעיתים אלרגיה לחומר המאלחש. אלרגיה לחומצה עצמה, אך זה נדיר יותר.
  התוויות נגד הן רגישות יתר לחומצה היאלורונית או לידוקיין (חומר מאלחש המופיע בחלק מהתרחישים) נשים הרות או מניקות, זיהום על פני העור באיזורים אשר אמור להיתבצע ההזרקה

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית