הכל על ניתוח מתיחת פנים

אם חשבתם שמתיחת פנים מתבצעת רק באמצעות ניתוח, אתם טועים: כיום כל התפיסה לגבי הדרך הנכונה והקלה והצערת הפנים השתנתה לחלוטין, וכבר אין צורך לעבור ניתוחים מורכבים הדורשים זמן התאוששות וכרוכים בכאבים ובתופעות לוואי. הטיפולים החדשניים הופכים את העור לצעיר ובריא יותר, כל זאת ללא מנתח, סכינים והרדמה. 

ברפואה האסתטית כבר יודעים שהדרך הנכונה לטיפול בפנים מתבגרות היא על ידי החזרת הנפח הטבעי לפנים, שאבד עם השנים. מילוי נכון ומקצועי של הפנים יוצר את המראה הרצוי, אבל בצורה הרבה יותר פשוטה, בטוחה וטבעית. השיטה אינה כרוכה בסיבוכים או בצלקות, והתוצאה המושגת על ידי הזרקות יפה יותר מאשר ניתוח מתיחת פנים, אשר פעמים רבות מקנה להן הבעה קפואה ולא טבעית.
מילוי נכון של עור הפנים צריך להיעשות על ידי רופא מקצועי בלבד, בעל טביעת עין חדה וחוש אסתטי מפותח. טכניקת ההרקה ויכולת כירורגית גבוהה חשובה ביותר על מנת ליישם את כל הטכניקות החדשניות בתחום הרפואה האסתטית. רופא מומחה יידע להשתמש בחומרים הטובים והמומלצים ביותר, כל שתוכלו להיות בטוחים שהתוצאה תהיה מושלמת לשביעות רצונכם.

למה זה מתאים?

כשאנו מזדקנים, השרירים שלנו מתחילים להתנוון ונעשים צרים יותר וארוכים יותר. מצב זה גורם לקמטים ולעור לשקוע ולצנוח, צצים להם חריצים במצח, בצדי הפה, וגם העיניים מקבלות מכתשים והשפתיים נופלו ומתעקמות. קמטים המופיעים על הפנים מופיעים לעתים גם בגיל צעיר יחסית, ומקנים לעור מראה מבוגר, בוגר ועייף. הקמטים מודגשים יותר עם השנים, מה שמהווה עבור רבים מטרד שיש להעלימו. הבשורות הטובות הן שכל התופעות הללו אפשריות לטיפול ולשיפור.

איך זה עובד?

כיום ניתן למצוא חומרים רבים שנועדו למילוי קמטים. הטיפולים כוללים הזרקה קלה של חומר המילוי לשכבה התת עורית שהתרוקנה עם השנים מקולגן ומחומצה היאלורונית טבעית. החומר הפופולארי ביותר כיום למילוי והעלמת קמטים הוא בוטוקס. מדובר ברעלן המוזרק אל קמטי ההבעה, כמו למשל בין הגבות או סביב העיניים ובסביבת הפה, ולאחר הזרקתו הוא גורם לשיתוק השרירים שגורמים ליצירת קמטי הבעיה. כך ניתן להביא לטשטושם של הקמטים.  בנוסף ניתן לטפל בעור באמצעות שימוש בקרן אור (לייזר) על מנת לטפל בעור ולמתוח את הפנים בהתאם לרצונכם.

אם אתם מפחדים מניתוח מתיחת פנים, אך בכל זאת חולמים על מראה פנים חלק וצעיר ללא כאבים או סיבוכים, תוכלו לפנות לטיפול באחת מהשיטות הבאות. מדובר בטיפול בטוח ופשוט, כך שאין צורך להשלים עם הקמטים הלא מחמיאים ועם המראה המבוגר. כל שדרוש הוא לקחת יוזמה ולברר על הטיפולים ולהתייעץ עם רופא מומחה בנוגע לטיפול המתאים לכם.  תופתעו לגלות שרוב הטיפולים נחשבים לפשוטים, קלים ובטוחים וברוב המקרים אינם דורשים כלל התאוששות.

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית

קליניקה של ד"ר ג'ורג'ינה אייזנברג