דר' ג'ורג'ינה איזזנברג

טיפול בקמטים

(בוטוקס/דיספורט)

הם מפתיעים אותנו בין הגבות, יכולים לרדת משני צדי האף, מסוגלים למשוך את השפתיים למטה, ובעיקר לגרום לכם לעמוד יותר מדי פעמים מול המראה בניסיון למתוח את העור ולדמיין איך הייתם יכולים להיראות עם עור מתוח ובלי קמטים.
רבים מאתנו, לקראת גיל מסוים, רוצים לשים סוף לקמטים ולצאת לדרך חדשה עם עור חלק ובריא. רובנו גם לא חסידים גדולים של תפרים וכאבים, והיינו מעדיפים לעשות את זה בלי סכין מנתחים וסיכונים מיותרים. למרבה המזל, הרפואה האסתטית כיום מציעה מגוון של טיפולים למניעת קמטים ולמיצוק העור, ללא צורך בניתוח או בהתערבות פולשנית.

הצערת העור והעלמת קמטים

סוג טיפולי הקמטים

 • פתרון אופטימאלי לכל סוגי הקמטים

  באמצעות תכשירים שונים לטיפול בעור, המיועדים לספק פתרון מצויין לכל סוגי הקמטים, ניתן להשיב את המראה הצעיר והטבעי לעור הפנים, הצוואר, המחשוף וכפות הידיים. רוב הטיפולים אורכים דקות ספורות וכמעט שאינם מותירים סימנים. עם סיום הטיפול כבר ניתן להתאפר ולהמשיך כרגיל בשגרת החיים.
  אם אתם מתלבטים "באיזה גיל אפשר להתחיל", זה לגמרי תלוי בכם ובגנים שהתברכתם בהם. בהחלט ניתן לבצע טיפולים אסתטיים כבר לקראת גיל שלושים. כך תוכלו לשמר את העור צעיר ובריא, לעצור את התקדמות הזמן ולמנוע קמטים בעתיד.
  תוכלו לבחור בטיפול הסקין בוסטר להצערת העור, או לבצע טיפולי מילוי קמטים על ידי הוספת נפח במיקומים אסטרטגיים בפנים. הטיפולים יכולים להחליף בקלות את ניתוחי מתיחת הפנים, שברוב המקרים מביאים לתוצאות לא טבעיות. קמטים עמוקים ניתנים לתיקון מלא רק באמצעות מילוי מדויק ומיומן של הקמט המאפשר תוצאות טבעיות ומראה נינוח ובריא. השימוש בחומרי מילוי בטוחים מבטיח שמירה על חזות פנים צעירה וחלקה לאורך זמן, יחד עם שמירה על בריאות העור וגמישותו הטבעית.
  בנוסף ניתן להבהיר באמצעות טיפול קצר "עיגולים שחורים" וקווי מתאר סביב העיניים, על מנת להיפטר ממראה המשדר עייפות וחולי. התוצאה של טיפול היא השבת בריאותו וחוזקו של עור העיניים הדקיק. בעזרת חומצה היאלורונית ייעודית מתקבלת החלקה והבהרה של אזור העיניים, והתוצאות פשוט מושלמות.

 • העלמת קמטים

  טיפולי העלמת קמטים כבר הפכו לשם דבר ברפואה האסתטית בכל העולם, וגם בישראל יותר ויותר אנשים מגלים את יכולות הרפואה ופונים לקבלת הטיפולים החדשניים להעלמת קמטים ולשמירה על עור צעיר, רענן, גמיש ובריא.
  רוב חומרי מילוי הקמטים בהם משתמשים כיום במרפאות מוסמכות, בטוחים ומאושרים לשימוש על ידי ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות. עובדה זו יצרה מהפכה ביכולתה של הרפואה לתקן פגמים שונים בעור, נזקי גיל, נזקי שמש, עישון,תזונה לקויה, איבוד משקל או אפילו מחלות קשות. לפני מספר שנים, היינו יכולים רק לחלום על זה.
  כיום, טיפולי העלמת קמטים, או הוספת נפח טבעי בלחיים, בלסת, בצוואר ומתיחות פנים – הפכו לקלים ואפשריים הנעשים בצורה זריזה ולא כואבת וללא סיכונים מיותרים.

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית