טיפול העלמת קמטים הוא הבחירה האידאלית והנפוצה עבור בעבור גברים ונשים שרוצים להצעיר את עור הפנים ולהעלים את הקמטים שהחלו לבצבץ בעור. טיפול מילוי קמטים מפחית באופן משמעותי את השפעות ההזדקנות, וגם מעלה את הביטחון העצמי של המטופל. מדובר בטיפול מהיר, יעיל ובטוח שאורך מספר דקות בלבד, ללא תופעות לוואי לא רצויות. תוצאותיו של הטיפול נראות טבעיות ונשמרות לאורך שנים, וכמובן מחזירות למטופל מראה צעיר ורענן.

העלמת קמטים – איך נוצרים הקמטים?

לאורך השנים חלים בעורנו שינויים פיזיולוגים שמורגשים בעיקר על עור הפנים והצוואר. בעיקר אחרי גיל 30, כתוצאה מחשיפה לשמש, גנטיקה, זיהום סביבתי ותזונה לקויה, העור מתחיל לאבד את גמישותו והופך לדק וסדוק יותר. בעקבות זאת הקמטים תופסים את מקומם על הפנים בקלות  – וקשה מאוד עד בלתי אפשרי להחזיר את הגלגל לאחור ללא התערבות טיפולית.
לגנטיקה תפקיד משמעותי בעניין זה – לצד השפעות חיצוניות כמו עישון, חשיפה לשמש, מחסור בשעות שינה ועוד. כל אלה תורמים להופעת קמטים ולירידה בגמישותו של העור. אזורי הפנים שסובלים בעיקר מקמטים הם המצח, בין הגבות, צדי האף, השפה העליונה וצדי השפתיים.
למרבה המזל, מי שמעוניין להחזיר לעצמו את הזוהר והמראה החלק והבריא יכול לעשות זאת באמצעות טיפולים פשוטים למדי וללא התערבות של סכין מנתחים. ברוב הקמטים ניתן לטפל על ידי חומרי מילוי המוחדרים מתחת לעור, זמניים או קבועים. נכון להיום, חומרי המילוי הנפוצים והידועים ביותר הם חומרי מילוי זמניים שכן הם טבעיים וברוב המקרים בטוחים יותר.

באיזה גיל אפשר להתחיל?

כבר בשנות העשרים לחיינו עור הפנים הופך פחות גמיש ויותר יבש, כתוצאה מאיבוד האלסטיות ורקמת השומן. תופתעו לגלות כי טיפול במילוי קמטים נועד לא רק לקשישים, אלא גם למי שהקמטים רק החלט לבצבץ בפניו. מומלץ ביותר להתחיל בטיפול כבר בשנות ה-30 המוקדמות, לפני הופעת הקמטים העמוקים והמאסיביים יותר. בשלב זה העור מתחיל לאבד מהאלסטיות והגמישות הטבעית שלו, כך שטיפול מוקדם ימנע את הופעתם של קמטים בעתיד. הדבר נכון בעיקר לגבי קמטי הבעה הצצים מדי פעם בחלק העליון של הפנים, שנוצרים בעקבות כיווצים של השרירים.
אבל גם אם לא התחלתם בגיל צעיר – לא אבדה תקוותכם. ניתן בהחלט להשיג תוצאות טובות לטיפול העלמת קמטים גם בגיל מבוגר יותר. יש אנשים שאצלם ניתן יהיה להבחין בקמטים רבים כבר בגיל ארבעים, ולעומת זאת יש כאלה שנשארים חלקים גם בגיל חמישים ויותר. כפי שאמרנו – הכל עניין של גנטיקה, הרגלים בריאים וקצת מזל.

מה הם החומרים הטיפוליים?

חומרי המילוי להעלמת קמטים הפכו לנפוצים מאוד בשנים האחרונות, והם נותנים מענה מצוין עבור כל מי שסובל מקמטים או מסימני ההזדקנות – בתנאי שהם מבוצעים במרפאה מוסמכת ועל ידי רופא מקצועי ומנוסה. הטכנולוגיות המתקדמות והחומרים איכותיים שיש כיום מספקים טיפולים מעולים ומהפכניים בעלי תוצאות מרשימות ביותר.
חומרי המילוי החדשים מאפשרים הליך קל ומהיר, נטול כאבים, ותוצאות טבעיות וארוכות טווח. החומרים אף משמשים עבור הוספת נפח לפנים והצערת מראה העור,פיסול הפנים ומילוי השפתיים. במהלך פגישת הייעוץ עם הרופא יש לבחון את סוג העור של המטופל ובהתאם לכך יתאים לו תכנית טיפולית יעילה ומשתלמת.

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית

קליניקה של ד"ר ג'ורג'ינה אייזנברג