דר' ג'ורג'ינה איזזנברג

בוטוקס בשפתיים

הזרקת בוטוקס לשפתיים היא פתרון יעיל ופשוט עבור כל מי שמבקש או מבקשת להסיר קמטים הקרובים לשפתיים, ובמקביל ליהנות ממראה שפתיים בריאות ומלאות יותר. לאחר טיפול בוטוקס בשפתיים, המטופלים יכולים להמשיך כרגיל בשגרת יומם, ולא נדרשת תקופת החלמה.

הטיפול המומלץ בקמטים שמופיעים במצח

שאלות נפוצות בוטוקס בשפתיים

 • מה הסיכונים?

  הבוטוקס נכנס לשימוש בשירות הרפואה האסתטית כבר בשנות השבעים, והזרקת החומר לשפתיים נחשבת להליך פשוט ובטוח. יחד עם זאת, על מנת לנטרל סיכונים, מומלץ לבצע את הטיפול אך ורק אצל רופא מקצועי המתמחה בטיפולי רפואה אסתטית. יש להתייעץ עם הרופא ולקבל ממנו הערכה רפואית לפני שניגשים לטיפול.
  בכמו בכל חומר הזרקה, גם כאן עשויות להיות תופעות לוואי כמו אדמומיות, כאב או נפיחות, שלרוב חולפות תוך זמן קצר.
  מאחר שתפקיד רעלן הבוטוקס הוא לשתק את השריר ולמנוע פעילות יתר, רק אנשים בריאים שאינם סובלים מבעיות במערכת העצבים והשרירים יכולים להיות מטופלים.

 • למה נוצרים קמטים סביב השפתיים?

  אזור השפתיים  אצל רובנו נוטה לסבול קשות מנזקי השמש, מה שמשפיע גם על הדיבור וגורם להתפתחות קמטים. עם הגיל, יחד עם היעלמותה הטבעית של גמישות העור הנובעת מהזדקנות, השפתיים והפה יהיו בדרך כלל הראשונים לסבול מקמטים, מה מהווה מטרד אסתטי עבור רבים.
  הזרקת רעלן מסוג בוטולינום טוקסין מטפל ביעילות ובזריזות בבעיה זו. החומר מוזרק באמצעות מחט עדינה, המתמקדת בשרירי השפתיים. לעיתים נדרשת סדרה של זריקות על מנת להביא לתוצאות מיטביות. אם אתם חוששים מכאב – כדאי שתדעו שדווקא הליך הזרקת בוטוקס בשפתיים הוא מהיר, פשוט ונטול כאבים. רבים משווים את תחושת הדקירה לעקיצת דבורה, והתהליך כולו נמשך כחצי שעה בלבד. תוכלו לחזור שוב על הטיפול מספר פעמים עד לתוצאה הרצויה, כיוון שהשפעת החומר מאבדת את עוצמתה לאורך הזמן.

 • איך מתבצע ההליך?

  בטרם הטיפול, יש לשתק האזור המטופל על מנת להפחית את תחושת אי הנוחות. אחרי סימון של אזור ההזרקה, מחט עדינה מזריקה את החומר אל השפתיים. לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה. ההבדל במראה העור יורגש  מיד ותחזור התחושה הטבעית. מכיוון שבוטוקס לשפתיים הוא הליך זמני, שיתרונותיו יורגשו במשך מספר חודשים, רצוי לחזור על הטיפול  מספר פעמים. כי ככל שמוזרק החומא לשרירים, כך הם יירגעו באופן טבעי יותר, וכל טיפול נוסף מחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר.
  טיפולי בוטוקס בשפתיים מתאימים לטיפול גם בזווית פה לא מדויקת או במראה שפתיים נפול. החומר מסייע להרים את זווית הפה ולשפר את חיוך. כל אחד כיום יכול לעבור את הטיפול, כאשר רוב המטופלים הם בני שלושים ומעלה.

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית