דר' ג'ורג'ינה איזזנברג

בוטוקס במצח

טיפול בוטוקס במצח מתאים לכל סוג עור והוא יעיל בעיקר לנשים או גברים שסובלים מצניחת עפעפיים או גבות, ממצח נפול או מקמטים משמעותיים באזור המצח. בוטוקס הוא פתרון מצוין לקווי מצח, אך חשוב לבצע את ההליך במרפאה מקצועית ועל ידי רופאה מומחה לרפואה אסתטית כמו בקליניקה של ד"ר ג'. אייזנברג. לכן, לפני כל טיפול, יש להכין "שיעורי בית" ולקבל ייעוץ והמלצות לגבי הרופא המטפל. כמו כן יש להגיע לפגישת ייעוץ, לקבל תשובות לכל השאלות ולהחליט יחד עם הרופא האם הטיפול הנ"ל יכול להשיג את התוצאה הרצויה העבורכם.

הטיפול המומלץ בקמטים שמופיעים במצח

שאלות נפוצות בנושא טיפול בבוטוקס במצח

 • לכמה זמן זה מחזיק?

  הטיפול מחזיק מעמד למשך מספר חודשים, אולם כעבור 20 חודשים, לאחר שהבוטוקס מוזרק אחת לשלושה-ארבעה חודשים, ניתן כבר להפחית את תדירות ההזרקה ולקבל תוצאות מצוינות. חשוב לציין כי הטיפול אינו כרוך בכאב..
  מחקרים הראו כי הזרקת בוטוקס עשויה להביא לשיפור אמיתי ומורגש במצב הרוח, בביטחון העצמי, בתחושת הסיפוק הכללית וכן בשביעות הרצון מהמראה החיצוני. למעשה הרבה מאוד מטופלים מדווחים על שיפור באיכות חייהם לאחר הזרקת הבוטוקס במצח, וחלקם אפילו מודים שהם זקוקים לטיפול בשביל ההרגשה הטובה. יש להניח שחלק מהשיפור קשור לכך שכשאנשים נראים טוב יותר הם גם מרגישים טוב יותר וביטחונם העצמי עולה.

 • איך זה עובד?

  בוטולינום טוקסין הוא רעלן קטלני אשר בעת הזרקתו נמנעת פעילות יתר של השריר במקום ההזרקה. מדובר בשיטת טיפול מעולה להחלקת קווי מצח ואף כדרך יעילה לטיפול בעור פגום, יבש או מקומט. הטיפול יעיל להחלקת קמטים על המצח ומקנה לפנים מרא צעיר, רענן, חלק ובריא.
  לפני עשר שנים ויותר, הניחו שהזרקת חומר הבוטוקס לאזור המצח פועלת רק על ידי שיתוק השרירים. היום, לעומת זאת, ידוע שהחומר משנה את יחסי הכוחות בין קבוצות השרירים בפנים ועושה רבה יותר מכך. די להזריק את החומר רק במרכז השריר, בלי לשתק את הצדדים, מה שמייצר חוסר פעילות במרכז השריר. התוצאה הנראית לעניין היא הרמת הגבות והעפעפיים עד יצירת המראה הרצוי.

 • מתי להתחיל?

  לא צריך לחכות עם הטיפול עד שיופיעו הקמטים, אלא להתחיל עוד לפני כן ופשוט למנוע את הופעתם. לזריקות הבוטוקס במצח יש השפעה מונעת, וכשמתחילים להזריק בוטוקס בגילאי 50-30, כשהקמטים עדיין דינמיים, אפשר להעלים אותם ולמנוע הופעת קמטים חדשים. לעומת זאת, כשהמצח מכווץ לאורך זמן נוצרים לעיתים שברים או קיפולים בעור. רק כעבור תקופת זמן העור מגיב לבוטוקס. אם מתחילים עם טיפול בוטוקס במצב בגיל צעיר, מונעים את הקימוט והכיווץ של העור מלכתחילה, כי הבוטוקס מרגיע את השריר וכך העור שמעליו לא מתכווץ או מתקמט.

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית