דר' ג'ורג'ינה איזזנברג

בוטולינום טוקסין

היהלום של הרפואה האסתטית

בוטולינום טוקסין הוא החומר הידוע בשמו "בוטוקס", המשמש באינספור ענפים רפואיים ובהם גם בתחום הרפואה האסתטית בקליניקה של ד"ר אייזנברג. ההשפעה המיוחדת של החומר על השרירים מולידה סגנון טיפול ייחודי ואיכותי שמאפשר להתמודד עם בעיות רפואיות ובעיות אסתטיות כאחד. ביניהם, ידוע הבוטולינום טוקסין במיוחד כחומר האיכותי ביותר לטיפולי פנים והשפעתו מקנה לפנים מראה צעיר ובריא יותר.

שאלות נפוצות בנושא טיפול בבוטולינום טוקסין

 • טיפולים אסתטיים

  השימוש בתהליך הזרקת החומר כפרוצדורה אסתטית לטיפול בקמטים היווה פריצת דרך לפני כעשרים שנה. הפופולאריות הגואה שלו מניבה אינספור התפתחויות בתחום ובכך הוא הופך נפוץ יותר ובטוח יותר. באמצעות הניסיון הרב שנצבר בתחום, ניתן כיום לבצע טיפול אסתטי תוך מזעור תופעות הלוואי והשגת תוצאה של מראה טבעי ובריא. הטיפול אינו פולשני ואינו כולל שום הליך כירורגי וכך אינו כולל בו סיכונים מיותרים.
  טיפולים שעושים שימוש בחומר הם טיפולים קצרים בעלי השפעה ארוכת טווח. הטיפול נעשה באמצעות הזרקה אל האזור הרצוי, כאשר האזורים הנפוצים הם קמטי העיניים, קווי המצח וסימני ההבעה בצידי הפנים. מכיוון שמדובר בהזרקה בלבד, אורך הטיפול קצר ואינו עולה על חצי שעה. מנגד, חומר זה גורם להרפיה ממושכת של השרירים הקטנים פנים וכך גורם לתוצאה הניכרת למשך מספר חודשים.
  כדי לשמור על תוצאה רצופה, רצוי לבצע טיפול אחת למספר חודשים. עם זאת, בניגוד לטיפולים רפואיים אחרים, הגוף אינו מפתח התנגדות כלפי החומר אלא להפך. עם כמות הטיפולים, השרירים מורגלים למצב של הרפיה וכך תדירות הטיפולים הנדרשת יורדת.

 • מהו החומר?

  בוטולינום טוקסין הוא חומר בעל השפעה של ריפוי שרירים. ד"ר ג'ורג'ינה אייזנברג מספרת שהחומר מופק מרעלן של חיידקי קלוסטורידום ומפחית את כיווץ היתר בשרירים בכך שהוא חוסם חלקית את ההולכה העצבית של השריר. השפעה זו קנתה לו מקום בעולם הרפואה לראשונה כחומר לטיפול בבעיות של שרירי העיניים, כמו פזילה או עין עצלה. בהמשך מצא את עצמו החומר כמרכיב איכותי ברפואה האסתטית, כאשר סגולתו להרפיית שרירים מאפשרת את העלמת קמטי הפנים המופיעים כתוצאה מהפעלת שרירי ההבעה.

 • מטפל מקצועי – טיפולים איכותיים

  הטיפולים נעשים על ידי מנתח פלסטי מוסמך שדואג לביצוע התהליך ביעילות ובמקצועיות המרבית. לאחר עשרים שנות ניסיון בתחום טיפולי ההזרקה, המטפל המקצועי יודע כיום להתאים את שיטת הטיפול באופן ייעודי עבור כל מטופל וכך להוביל לתוצאה האיכותית ביותר.
  ד"ר ג'ורג'ינה אייזנברג מסבירה על שיטת העבודה המקובלת: המטפל בודק מספר היבטים רפואיים של גוף המטופל, בהם אופן התפקוד של שרירי ההבעה. לאחר הבדיקה, יכול המטפל לנקוט באופן טיפול מותאם באופן מדויק עד לרמת נקודת ההזרקה הספציפית. תוך נקיטת כל אמצעי המדידה הללו, המטפל מסוגל לחזות מראש את השפעת ההזרקה על פני המטופל וכך להוביל לתוצאה רצויה: עור חלק, צעיר ומחוסר קמטים, תוך שמירה על מראה טבעי ובריא.

יצירת קשר

נשמח לעזור בכל שאלה רפואה אסתטית בהתאמה אישית